Konferencja: Warsaw Latin Convention

Kategoria:
Polityka
Dodane:
07.10.15 22:15
Lubię:
Start:
07.10.15 22:15
Koniec:
07.10.15 22:15

Koło naukowe „Zespół Prawa Latynoamerykańskiego” działające przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa na międzynarodową konferencję „Warsaw Latin Convention”, która odbędzie się w dniach 2-3 listopada 2015 r. na terenie WPiA UW.

Konferencja jest inicjatywą niedawno założonego, lecz prężnie rozpoczynającego swoją działalność Koła Prawa Latynoamerykańskiego przy UW.

Program konferencji skoncentruje się na sytuacji ekonomiczno-prawnej oraz społecznej w krajach Ameryki Łacińskiej, a także polsko-latynoskich relacjach biznesowych i dyplomatycznych. W ramach obu części odbędą się zarówno panele eksperckie, jak i studencko-doktoranckie, podczas których wygłoszone zostaną referaty w językach polskim, hiszpańskim i angielskim. Konferencji towarzyszyć będzie również cykl warsztatów organizowanych przez ekspertów, oraz szereg wydarzeń kulturalnych i społecznych, dostępnych zarówno dla prelegentów, jak i słuchaczy konferencji.

Fundusze zgromadzone podczas konferencji przekazane zostaną szkole podstawowej im. Ernesta Malinowskiego w Nueva Morococha w Peru.

Zapraszamy również do śledzenia fanpage:
https://www.facebook.com/warsawlatinconvention
Więcej szczegółów już wkrótce!

 

 

Fundacja Terra Brasilis objęła patronat nad Konferencją.