Zapraszamy na Targi Latino

Kategoria:
Kultura
Dodane:
06.05.13 23:12
Lubię:
Start:
11.05.13 23:12
Koniec:
12.05.13 23:12
 
"Targi Latino" to idea stworzenia profesjonalnej platformy mającej na celu prezentację produktów latynoamerykańskich w Polsce. To idea promocji i integracji osób oraz organizacji zajmujących się wymianą handlową oraz kulturalną, pomiędzy Polską a Ameryką Łacińską. Myśl przewodnia "Targów Latino" to poszerzanie wiedzy o krajach Ameryki Środkowej i Południowej, integracja oraz wymiana informacji pomiędzy zainteresowanymi stronami.
 
Chcemy zadbać o maksymalizację zainteresowania społecznego ideą promocji kontekstów kulturowych i gospodarczych związanych z Ameryką Łacińską. Współpracujemy z instytucjami handlowymi, instytucjami kultury oraz ambasadami. Naszym zamiarem jest, aby całość wydarzenia odbyła się w kolorowej, autentycznej formie latynoamerykańskiej - pełnej pasji i energetycznej muzyki.
 
Lokalizacja miejsca nie jest przypadkowa. Oprócz pięknego wnętrza, Blue City charakteryzuje długa tradycja targów regionalnych, świetna lokalizacja oraz otwartość na promocje innych kultur.
 
Organizatorem wydarzenia jest Komitet Organizacyjny Targów Latino, w skład którego wchodzą Dyrektor Artystyczny Paweł Kucharczuk oraz Paweł Żuchowski. Projekt wspierają Oswaldo Nino, Stowarzyszenie Puente, Fundacja Terra Brasilis, Fundacja Macunaima, Ambasady Latynoamerykańskie w Polsce.
 
Targi odbędą się w dniach 11-12 maja 2013 i obejmą 25 stoisk tematycznych. Również wystawiać się będą niezależni producenci. W centralnej części targów stanie mini scena, na której będziemy prezentować produkty ze stoisk wraz z osobami je reprezentującymi. W trakcie trwania targów odbędą się liczne pokazy taneczne, koncerty oraz animacje zumbowe. Co godzinę będziemy prezentowali nowe wątki artystyczne oraz kulturowe wybranych krajów Ameryki Łacińskiej. Wieczorem zaprosimy wszystkich uczestników Targów Latino na After Party do Klubu Lucid znajdującego się na 4-tym piętrze CH Blue City.
 
Więcej informacji na www.targilatino.pl